Aktuality

Výlet cyklobusem na Horní Bečvu.

By 26. 6. 2019 No Comments

První letošní cyklovýlet na Cyklostezce Bečva máme úspěšně za sebou. Zorganizovali jsme zkušené průvodce, domluvili cyklobus a už jsme čekali jen na příznivé počasí a nadšené cyklisty.

Plánovaná trasa nabízela krásné cyklistické zážitky a pohodovou jízdu v nakonec příjemném, nepříliš parném počasí. Cyklobus nás vyvezl až na Horní Bečvu a odtud už si mohl každý naplánovat cestu svým tempem. Někteří se rozhodli jet až do Olomouce, jiní vyžili předem naplánovaných zastávek cyklobusu v Rožnově, Valašském Meziříčí, Hranicích a Lipníku nad Bečvou.

Účastníci výletu měli kontakt na průvodce a nemuseli se tak bát odpojit a jet si svým tempem. Někteří tak mohli využít výletu k pořádné a náročné projížďce, kdy dali zabrat svému tělu. Jiní ji zase mohli využít jako příležitost k poznávání krásné krajiny a mohli si vychutnávat výhledy a zajímavosti na trase.

V podobném duchu plánujeme i podzimní výlety v září a říjnu nejen na Cyklostezce Bečva, ale i na Moravské stezce a v okolí této dálkové stezky. Sledujte náš web a facebook, ať vám neuniknou podrobnosti a stihnete se včas zaregistrovat!