Doprava s kolem

Odkud a kam můžete na Cyklostezku Bečva přijet s kolem veřejnou dopravou?

AUTOBUSEM

Z Přerova, Lipníka nad Bečvou a Hranic

Linka 920844 Cyklobus Bečva jede na trase Přerov – Lipník nad Bečvou – Teplice nad Bečvou – Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm – Horní Bečva – Bílá, Bumbálka. Cyklobus je v provozu od 6. července do 31. srpna v soboty.

Přeprava jízdních kol je zajištěna do kapacity přívěsu.

Jízdenku s místenkou je možné zakoupit v předprodejní síti skupiny Arriva a na internetových stránkách jizdenky.arriva.cz, případně ve vozidle u řidiče autobusu.

 

Přerov – Lipník nad Bečvou – Litovel – Bouzov

Linka 920845 Cyklobus Bečva i v roce 2019 vyjíždí na svoji pravidelnou trasu z Přerova přes Lipník nad Bečvou a Litovel na Bouzov. Navazuje tak na loňský první ročník v této nové trase.

Cyklobus je v provozu od 30. června do 25. srpna v neděle a státní svátky. Nejede 6.7.2019.

Přeprava jízdních kol je zajištěna do kapacity přívěsu. Jízdenku s místenkou je možné zakoupit v předprodejní síti skupiny Arriva a na internetových stránkách jizdenky.arriva.cz, případně ve vozidle, u řidiče autobusu.

Další informace podá a lístky prodá TIC Hranice.

VLAKEM

Cyklostezka Bečva je dobře dostupná vlakem v úsecích Valašské Meziříčí – Velké Karlovice, Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm a Valašské Meziříčí – Přerov. S kolem můžete cestovat jako se spoluzavazadlem nebo takzvaně v úschově během přepravy.

Další informace:

Tel.: 840 112 113
www.cd.czwww.idos.cz