Rozhýbejme Bečvu


16. 06. 2021

Rozhýbejme Bečvu!

Máme za sebou těžký rok, kdy byly omezeny služby, byly zavřené obchody a prakticky jediné, co se dalo dělat, bylo chodit do přírody. Lidé objevili krásu pohybu a hodně se jezdilo na kole. Naše cyklostezka praskala ve všech.

Chceme region okolo naší stezky podpořit, a proto jsme zorganizovali soutěž na podporu místních obchodníků a provozovatelů služeb. Budeme je propagovat a posílat k nim nejen naše cyklisty. I místní se jistě rádi zapojí a budou nákupy u domácích podnikatelů sbírat nálepky. S vyplněnou kartou pak mohou soutěžit o hodnotné ceny. První cenou je auto, druhou elektrokolo a třetí elektrokoloběžka.

Provozujete obchůdek, službu nebo občerstvení? Chceme, aby lidé mohli sbírat nálepky i při nákupu běžných potravin a potřeb do domácnosti. Provozujete potraviny, řeznictví, pekařství, prodáváte zmrzlinu nebo potřeby do domácnosti? Máte opravnu aut, pokrývačství nebo jakékoliv jiné řemeslnické služby? Ještě se můžete do naší velké hry na podporu regionu zapojit.

Ještě se můžete stát partnery hry, stačí zavolat a domluvit se. Věříme, že naše aktivita ještě více podpoří domácí cestovní ruch. Protože nemusíte jezdit stovky kilometrů daleko, u nás doma je taky krásně. Hru spouštíme prvního srpna.

Ke stažení zde.

Kontakt: +420 777 523 909

 

© 2021 Cyklostezka Bečva, z.s. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením spolku Moravské stezky a s uvedením zdroje. | ondrejfirla.eu