https://www.high-endrolex.com/14 Společně po Valašsku a Kysuciach | Cyklostezka Bečva – Stezka pro cyklisty, in-line bruslaře, turisty i běžkaře

Společně po Valašsku a Kysuciach

 

Název projektu:                                               Společně po Valašsku a Kysuciach

Číslo projektu:                                                 CZ/FMP/6c/06/076

Operační program:                                        Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika

                                                                           Fond malých projektů

Poskytovatel dotace:                                    Region Bílé Karpaty

Příjemce dotace:                                            Cyklostezka Bečva, z.s.

Partner projektu:                                            Dom kultury v Čadci       

Finanční podpora z EU:                                 13 307,37 EUR

Doba realizace projektu:                              05 – 12 /2021

 

Projekt „Společně po Valašsku a Kysuciach“ je společný projektem spolku Cyklostezka Bečva, z.s. a Domu kultury v Čadci. Společný malý projekt reflektuje problematiku a potenciál obou partnerských oblastí. Obě oblasti disponují rozmanitou nabídkou a potenciálem turistických atraktivit a zajímavostí v oblastech kulturního a přírodního dědictví. Tento potenciál však není optimálně využit – převládá návštěvnost známým míst před méně známými, některé turistické atraktivity jsou známé pouze lokálně. Problematika nevyužití nabídky a potenciálu oblastí na obou stranách hranice souvisí s nedostatečnou a rozsáhlejší propagační činností.

Malý projekt je zaměřen na vytvoření společných ucelených mediálních produktů, prvků propagačního a prezentačního charakteru zaměřené na zhodnocení kulturního a přírodního dědictví, určené pro obyvatele a návštěvníky přeshraničních regionů na straně české a na straně slovenské partnerských subjektů.

Realizací projektu budou vytvořeny následující výstupy: společný tematický katalog, propagační brožury, společný tematický spot, propagační předměty. Budou uskutečněny společné prezentační a tematické akce. Pro podporu propagace a prezentaci projektu budou vytvořeny roll-upy a propagační křídla.

 

Ke stažení:

cadca_A5.pdf
cyklobecva_A5.pdf
na_kole_A5.pdf
omalovanky_A5.pdf
tematicky_katalog_A5.pdf

 

Primárním cílem projektu je zviditelnění nabídky příhraničí a podpora atraktivnosti příhraničních regionů v relaci na známé i méně známí a společností hromadně neobjevené objekty kulturního a přírodního dědictví.

Sekundárním cílem projektu je přispět k rozvoji návštěvnosti obou regionů, včetně podpory návštěvnosti z řad nerezidentů.

 

         

 

"FOND MALÝCH PROJEKTŮ"

 

 

 

 

 

© 2024 Cyklostezka Bečva, z.s. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením spolku Moravské stezky a s uvedením zdroje. | ondrejfirla.eu